Ponuka kurzov

Ponuka kurzov

DANCE VISION

Organizujete ples, firemnú akciu, spoločenské podujatie či potrebujete spestriť svoje večierky?

Ponúkame:

  • ukážky v štandartných tancoch /waltz, valčík, tango/ a latinsko – amerických tancoch /samba, cha cha, jive/ v podaní profesionálnych párov
  • NOVINKA ! choreografia v rytme horúcej latinskej ameriky v podaní dvoch žien a jedného muža
  • choreografie tanečnéno štýlu HIP HOP v prevedení dievčat, ktoré sa v celoslovenskej súťaži umiestnili na krásnom 2.mieste
  • neuveriteľne zmyselný tanec tango argentíno
  • hostesing
  • V rámci Vašich firemných akcií ponúkame výučbu tanca podľa Vašich želaní …
Spoločenské tance

Spoločenské tance

Základný tanečný kurz pre záujemcov od 15 rokov

Máte radi tanec a radi sa zabavíte a uvoľníte v príjemnej atmosfére? Alebo by ste sa radi zdokonalili v niektorom zo štandardných či latinskoamerických tancov? Poprípade túžite, aby ste sa s partnerom, či partnerkou konečne spoločne zabavili pri tanci? Tak v tom prípade ste na správnom mieste. Ponúkame Vám tanečné kurzy zamerané na a latinskoamerické a štandardné tance pre začiatočníkov a mierne pokročilých (Waltz, Tango, Valčík, Samba, Chacha, Jive, Quickstep, Rumba)

 

Tanečná úroveň: začiatočníci / pokročilí

 

Rýchlokurzy spoločenských tancov

Čaká Vás ples, stužková, svadba alebo iná kultúrna či spoločenská udalosť, na ktorej budete musieť odprezentovať Vaše tanečné schopnosti? Máme pre Vás riešenie. Tanečné lekcie budú zamerané na efektívne zvládnutie základných tanečných variácií spoločenských tancov podľa Vášho výberu.

HIP-HOP

HIP-HOP

HIP-HOP tanečný kurz

Vision Dance víta, nových členov, ktorí milujú tanec, taktiež v štýle hip hopu. Hip-hop dance poukazuje na tanečné štýly v prvom rade vykonávaním hip-hopovej hudby, ktorá sa vyvinula v rámci hip-hopovej kultúry.
Tanečníci tohto dnes veľmi obľúbeného štýlu tanca, či života sa prostredníctvom nás zúčastňujú rôznych súťaží po Slovensku. Vďaka dobrému kolektívu a láske k tancu sa naši tanečníci môžu pochváliť aj striebornou medailou z tanečnej súťaže Move on! Výsledkom je aj energetická trieda, ktorá nielen naučí pohyby hip hopu a techniku, ale tiež vzbudzuje rytmus a presnosť vo vašej svalovej pamäti.

 

Tanečná úroveň: začiatočníci / pokročilí
salsa a bachata

Salsa a bachata

Tanečný kurz: kubánska salsa a bachata

Výraz salsa pochádza zo španielčiny a v preklade znamená „omáčka“, čo je presne to, čo dáva latinskej kuchyni tradične ostrú chuť. Aj keď odpoveď na otázku, kde sa nachádzajú jej korene nie sú jednoznačné, je možné s určitosťou hovoriť o dvoch kultúrach, ktoré ovplyvnili jej súčasnú formu najväčšou mierou: Kuba a Puerto Rico. Salsa je predovšetkým o cítení hudby, uvoľnenia a radosti z pohybu. Tanec bachata pochádza z Dominikánskej republiky a na tanečných parketoch je minimálne rovnako populárna ako salsa či merengue. Charakteristické sú jemné a rýchle pohyby bokov.

Tanečná úroveň: začiatočníci
svadobný tanec

SVADOBNÝ TANEC

Svadobný tanec

NOVINKA – Chcete najkajší deň Vášho života  prežiť naozaj naplno ???
Chcete na svoj prvý manželský tanec spomínať celý život ???
Chcete o ňom  rozprávať s úsmevom aj svojim deťom ???
Ponúkame Vám osobitú choreografiu – prvý manželský tanec podľa VÁŠHO výberu s individuálnym prístupom a Vami požadovanom čase

kizomba

kizomba

Tanečný kurz: kizomba

Kizomba je mimoriadne zmyselný párový tanec, ktorý vznikol na prelome 80. a 90. rokov minulého storočia v africkej Angole prepojením dvoch tanečných a hudobných žánrov.

Tanečná úroveň: začiatočníci

+ individuálne lekcie

Podľa želania záujemcov